Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Logitech HD Pro Webcam C920S - Web camera

Kodi i produktit: 
PM_2CG9TOU4

115.00 

(-7%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

C920s jep video të jashtëzakonshme dhe të detajuar Full HD (1080p me 30 fps) me një lente xhami të plotë HD, fushë shikimi 78° dhe korrigjim automatik të dritës HD—plus mikrofon të dyfishtë për tingull të qartë stereo. Gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur shkëlqyeshëm në telefonatat e konferencave dhe për të regjistruar demonstrime të lëmuara.

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit