Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lopatë me dorez plastike

Kodi i produktit: 
PM_7H19AWMP

18.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lopatë me cilësi të lartë e krijuar kryesisht për kopsht dhe punë ndërtimore. Koka është bërë prej çeliku të ngurtësuar. Druri është përdorur për të bërë boshtin, i cili transferohet në një dorezë të qëndrueshme gjatë punës. Edhe performanca e zgjatur, monotone e një aktiviteti nuk shkakton lodhje. Boshti me kënd minimizon stresin në muskujt e shpinës dhe garanton një pozicion natyror të trupit.

Gjatësia: 1250 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Lopatë me dorez plastike”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit