Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Loreal C. Riche Insolent Nudes 17

Kodi i produktit: 
PM_EN9L1FON

11.00 

(-21%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Buzëkuqet Color Riche Les Nus janë të mbushura me vajra të kujdesshëm për një buzë të patëmetë dhe të gjallë, e cila është bërë e dukshme në çdo ton buzësh dhe janë të pasuruar me vitaminë E dhe vaj Argani.

  Ata kanë një aromë të re frutash të trëndafilit me lule dhe një siluetë të RE me plumba të lakuar për aplikim të lehtë të rrëshqitjes me vetëm një rrëshqitje.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit