Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Loreal Color Riche Intense Volum

Kodi i produktit: 
PM_I9167NMH

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Buzëkuqi ikonik Color Riche me një shtresë pluhuri mat vjen me një formulë të përmirësuar që shton volum dhe jetëgjatësi 16H në buzët tuaja. Gjithashtu kujdeset për to falë vajit të arganit dhe acidit hialuronik, duke ofruar një ndjesi hidratimi gjatë gjithë ditës dhe duke parandaluar krijimin e çarjeve në buzët tuaja. Gjithçka pa hequr dorë nga një pigmentim i lartë që nuk transferohet.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit