Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

L'Oreal Skin Age Specialist 65+ Krem nate 50 ml

Kodi i produktit: 
PM_V1P49Q87

8.99 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Krem fytyre natën për lëkurë të pjekur.

  Me kalimin e moshës, lëkura ka nevojë për gjithnjë e më shumë kujdes për rrudhat. L’OREAL PARIS ka zhvilluar gamën SPECIALISTE të moshës, e krijuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e lëkurës në çdo moshë. Zbuloni rutinën e kujdesit të lëkurës dhe këtë krem ​​hidratues për fytyrën të dizajnuar posaçërisht për lëkurën 65+, të plotësuar me multivitamina. Ndikimi:

  1. Visualisht zbut rrudhat - rrudhat duken dukshëm të reduktuara. Lëkura duket më e lëmuar.

  2. Përmirëson tonin e lëkurës - lëkura është e lagur për të qenë më e fortë, më e re.

  3. Ushqen thellë - lëkura ushqehet intensivisht. Ndjenja e shtrirjes nuk ndihet më, dhe me kalimin e kohës, lëkura nuk duket më aq e thatë.

  Përmban

  Multivitamina.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “L'Oreal Skin Age Specialist 65+ Krem nate 50 ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit