Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Losion mbrojtës ndaj diellit Nivea Sun Kids Protect & Care, 30 SPF, 200 ml

Kodi i produktit: 
PM_21ARPKL8

11.90 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sistemi mbrojtës UVA/UVB
I formuluar posaçërisht për lëkurën delikate të fëmijëve, losioni për fëmijë Nivea Sun me një ekuilibër të optimizuar të filtrave UVA/UVB ndihmon në mbrojtjen e shëndetit të lëkurës.
Nivea Sun ofron mbrojtje të menjëhershme kundër djegieve nga dielli, dëmtimit afatgjatë të lëkurës dhe ndihmon në uljen e rrezikut të alergjive nga dielli. Është shumë rezistent ndaj ujit dhe Vitamina E ndihmon në mbrojtjen kundër radikalëve të lira. Përforcon mbrojtjen natyrale të lëkurës UV.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit