Losion-Qumësht hidratues për lëkurë të thatë CeraVe 236 ml

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 132014

Eine leichte feuchtigkeitsspendende Körperlotion, die bis zu 24 Stunden Feuchtigkeit bietet und die Schutzbarriere der Haut wiederherstellt. Die aromatische Formel ist für empfindliche Haut geeignet.

15.90 

Vorrätig

Një locion trupi i lehtë hidratues që siguron hidratim deri në 24 orë dhe ndihmon në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës.Formula pa aromë është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Artikelnummer: PM_3J8G7ANE Kategorie: Schlagwort: