Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Losion-Qumësht hidratues për lëkurë të thatë CeraVe 473 ml

Kodi i produktit: 
PM_6YVUA6GA

19.90 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Losioni hidratues CeraVe i zhvilluar nga dermatologët, është një produkt që ushqen dhe njomë lëkurën e thatë dhe shumë të thatë (fytyrë dhe trup) pa ndryshuar barrierën mbrojtëse të lëkurës. Kjo formulë përmban 3 ceramide esenciale për të cilat lëkura e shëndetshme ka nevojë për rinovimin dhe mbajtjen e barrierës natyrale mbrojtëse, si dhe acid hialuronik. Pa parfum, jo ​​komedogjenik dhe hipoalergenik, i përshtatshëm edhe për fëmijë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit