Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Luhatëse elektrike Mastela 3në1, hiri

Kodi i produktit: 
PM_O5R5OBPN

99.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Luhatëse elektrike mastela 3 ne 1 e hirte.Lëvizja krah për krah, 5 kënde ideale për fëmijën tuaj në rritje. Mbulesë me rrjetë mushkonjash të integruar për hije dhe qetësi. Lodra argëtuese prej pelushi Pozicione të plota të përkulura që janë perfekte për të luajtur, eksploruar, dremitur, ushqyer 3 cilësime të kohëmatësit. 15,20,45 minuta. 15 melodi me kontroll të volumit. USB Flash Drive dhe lidhja Bluetooth me smartphone luajnë muzikën tuaj të preferuar. Seat Pad me parzmore me 5 pika. Kalimi në vendin e vogël. Telekomanda, duke e bërë prindërimin më të lehtë. Kabllo USB, kurseni para në bateri. Karrigeja lëkundëse imiton modelin e krahëve të nënës dhe mbështet fuqishëm shpinën e foshnjës për të mbrojtur shtyllën kurrizore të foshnjës. Karrigeja lëkundëse vjen me muzikë të butë të përgjumur, duke e bërë më të lehtë për foshnjën tuaj për të fjetur. Lodra e varur në karrigen lëkundëse mund të stërvisë aftësinë e kapjes së gishtit të foshnjës për të tërhequr vëmendjen e foshnjës tuaj. Rrjeti i mushkonjave i lëvizshëm dhe i palosshëm siguron mbrojtje të mbyllur plotësisht kundër insekteve dhe mushkonjave kafshuese kur flini jashtë ose brenda. Karrigea lëkundëse përmban 2 mënyra të furnizimit me energji elektrike: 1. Modaliteti i furnizimit me energji të kordonit të energjisë 2. Modaliteti i furnizimit me energji të baterisë (Bateritë AA’Nuk përfshihen në pako)

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Mastela

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Luhatëse elektrike Mastela 3në1, hiri”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit