Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Luhatëse Swing Star, hiri

Kodi i produktit: 
PM_PL92H177

149.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Luhatëse elektrik për fëmijë Swing Star Pesë shpejtësi lëkundëse Mbështetje me tre pozicione Pesë melodi ndaj tingujve të natyrës dhe 16 melodi ninullash Butoni për të rregulluar volumin Koha e rregullimit të kohëmatësit lëkundet përkatësisht 15, 30 ose 60 minuta Karusel me lodra të lehta dhe argëtuese Telekomandë për lehtësinë e nënave I përshtatshëm për fëmijë nga 0 deri në 6 muaj dhe me peshë deri në 9 kg. Pesha: 7.4 kg Përmasat: 64x88x74 cm Përmasat e kutisë: 51,5x68x13,5 cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Swing +

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Luhatëse Swing Star, hiri”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit