Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mac mini Desktop-PC MD387D/A Intel Core i5 3210M, 2,5GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, Mac OS

Kodi i produktit: 
PM_OX2O3Y87

729.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Procesori: 2.5 GHz dual core Intel Core i5 (nxitje turbo deri në 3.1 GHz) me 3 MB memorje L3

Karakteristikat: Wireless 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 10/100 / 1000BASE-T Ethernet, porta Thunderbolt, porti FireWire 800, 4x USB 3 porta, porti HDMI, foleja e kartës SDXC, hyrja / dalja e audios, marrësi IR

Program kompjuterik (i parainstaluar): OS X, Mac App Store, Safari, Postë, Mesazhe, Kalendari, Kontaktet, Rikujtesat, Shënimet, Makina e kohës, FaceTime, PhotoBooth, GameCenter, iTunes, iLife: iPhoto, iMovie dhe GarageBand

Garancia e prodhimit: 90 ditë mbështetje telefonike falas dhe një vit garanci e kufizuar

Përfshin: Mac mini, adaptor HDMI në DVI, kabllo energjie

Më shumë informata

Modeli

MAC

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit