Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Makinë me pedale Ferrari BUDDY TOYS BPT 2002

Kodi i produktit: 
PM_VB76KCZ5

120.00 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Makinë me pedale të licencuar nga Ferrari.

Lehtë për t’u përdorur dhe e qëndrueshme.

Kornizë metalike, aksesorë të bërë nga plastika cilësore.

Mundësia e pedalimit përpara dhe prapa.

Përmasat 85 × 50 50 cm.

Kapaciteti i ngarkesës 30 kg.

I përshtatshëm për fëmijë nga 3 vjeç.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Makinë me pedale Ferrari BUDDY TOYS BPT 2002”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit