, ,

Makinë për nitne 2,4 3,2 4,0 4.8mm

Disponueshmëria:

Ka stok


6.75 

Ka stok

Krahasoni

Thumba TOPEX për thumba alumini 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 mm. Një kokë me dy pozicione lejon që thumba të instalohen në vende të vështira për t’u arritur. Dorezë e fortë çeliku dhe trup me gozhdë. Koka e zgjatur e bën të lehtë instalimin e thumba në vende të vështira për t’u arritur. Doreza të rehatshme me një unazë mbyllëse për ruajtje të lehtë.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Makinë për nitne 2,4 3,2 4,0 4.8mm”

Nuk ka ende komente.