-8%
, ,

Makinë për qethje SENCOR SHP 320SL

Disponueshmëria:

Ka stok


11.96  13.00 

Ka stok

Krahasoni

Lloji i Produktit: Shavers and Hair Clippers Përshkrim i Produktit: Makinë për Qethje SENCOR SHP 320SL Prodhuesi: Sencor Kodi nga Prodhuesi: 40029823 Garancioni (Muaj): 24 Furnizuesi i energjisë 230 V. Brisçet e prerjes nga materiali i çelikut që nuk formojnë korozion. 4 shtesa me krehër (3, 6, 9 dhe 12 mm Opsion për prerje të flokëve pa shtesë të krehërit. Ndërprerësi ON / OFF. Dorëz me formë të përshtatshme për mbajtje. Paisje Shtesë : 4 krehër që i bashkangjiten makinës , krehër, gërshërë, furçë pastrimi, vaj për tehë . Marrësi i energjisë 7 W Gjatësia e kabllit të energjisë 1.8 m Dimensionet (gjerësia x thellësi x lartësi): 59 x 54 x 187 mm Pesha e makinës e vetme 310 g

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Makinë për qethje SENCOR SHP 320SL”

Nuk ka ende komente.