, ,

Tastierë Gembird Manhattan, KB-U-103, e zezë

Disponueshmëria:

Ka stok


Tastierë standarde me madhësi të plotë 104 butona.Gjatë punës shtypja e butonëve është e heshtur dhe e rehatshme.
Kompatibil me Windows 10.

5.95 

Ka stok

Krahasoni

Tastierë standarde me madhësi të plotë 104 butona.Gjatë punës shtypja e butonëve është e heshtur dhe e rehatshme.
Kompatibil me Windows 10.

SKU: PM_525VV8MT Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Tastierë Gembird Manhattan, KB-U-103, e zezë”

Nuk ka ende komente.