,

Martina 3 Nga Njera Surprize Tek Tjetra

Disponueshmëria:

Ka stok


7.00 

Ka stok

Krahasoni

Martina, një botim për fëmijë nga mosha 7-10 vjeç, përmban pesë tregime të ndryshme: Martina dhe aksidenti Martina dhe surpriza Martina ka një fqinjë të çuditshme Martina dhe fantazmat qesharake Martina dhe dhurata e datëlindjes.

Viti: 2017

Faqe: 106

Autori: Gilbert Delahaye

SKU: PM_Y1Y1FK5V Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Martina 3 Nga Njera Surprize Tek Tjetra”

Nuk ka ende komente.