Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskarë Loreal Paradise Extatic Mascara Intense Black

Kodi i produktit: 
PM_VCEMXWKQ

14.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Merrni vëllim shtesë dhe gjatësi dramatike menjëherë me një aplikim ultra të butë, me bojë për vetulla të re Lash Paradise në një hije ekstra të zezë. Ka një furçë me fibra të drejta dhe të valëzuara në mënyrë që të merrni një pamje me ndikim të lartë në një kalim të vetëm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maskarë Loreal Paradise Extatic Mascara Intense Black”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit