Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskarë për qerpikë Lovely Envy Eyes, Ultra Black

Kodi i produktit: 
PM_KHPPHFCA

3.57 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndjeni sytë e xhelozisë mbi ju falë maskarës për qerpikë, Envy! Maskara me pigment ultra të zeza thekson në mënyrë efektive egërsinë e syrit tuaj! Furça silikoni që, me vetëm një lëvizje, i bën qerpikët të zgjaten dhe të ndahen vizualisht dhe pamjet magjepsëse. Shijoni grimin e përhershëm të qerpikëve tuaj gjatë gjithë ditës!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit