Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskarë për qerpikë Lovely Lash Extension, 8 ml

Kodi i produktit: 
PM_83FZQ6Y5

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lash Extension - efekti i qerpikëve të zgjatur, me volum dhe të kthyer. Furça e dizajnuar në mënyrë perfekte ngre qerpikët, dhe maja e aplikuesit është projektuar në atë mënyrë që të arrini deri në qerpikët më të vegjël dhe më të paarritshëm në skajet e syve. Fijet prej silikoni të furçës zgjasin dhe i japin volum, duke krehur në mënyrë perfekte qerpikët. Aplikuesi i furçës në formulën e tij përmban fibra individuale që ngjiten në qerpikët, duke i mbivendosur ato dhe duke i zgjatur ato sa më shumë që të jetë e mundur.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit