, ,

Maskë për fytyrë Freeman Facial Peel-Off Gel Cucumber, 15ml

Disponueshmëria:

Ka stok


1.65 

Ka stok

Krahasoni

Pastron, hidraton, shtrëngon, freskon.

Ekstrakti i kastravecit, kamomilit dhe vitaminës A pastrojnë, hidratojnë dhe rikthen lëkurën. Ngushtoni poret e hapura, shtrëngoni lëkurën. Kastraveci shkëlqen, kamomili qetëson lëkurën.

Për të gjitha llojet e lëkurës.

Ruani në temperatura nga +5 deri +25 C. Mbajeni larg rrezet e diellit direkte.