Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskë për fytyrë Freeman Polishing Mask-Charcoal, 15ml

Kodi i produktit: 
PM_2XXRG6D3

1.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Maska unike për lëkurë të përkryer të pastër. Përmban qymyr druri, thith yndyrën e tepërt të lëkurës dhe ndihmon në heqjen e papastërtive dhe sheqer të zi, largon qelizat e vdekura të lëkurës duke e zbut atë. Aplikoni maskën në fytyrë dhe qafë, shmangni zonën rreth syve. Lëreni maskën të veprojë për 5 - 7 minuta dhe pastaj shëprlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni dy herë në javë ose sipas nevojës

Më shumë informata

Lloji i produktit

Maskë për fytyrë

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit