Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Masque Myrrha Special medex

Kodi i produktit: 
PM_RH1BFNVE

61.84 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Maska me aromë delikate i jep restaurim lëkurës! Një kombinim i jashtëzakonshëm i mirrës dhe meristemit Pasuruar me vajra aromatike. me kaolinë rafinuese të poreve Për çdo lloj lëkure. Gjithashtu lëkurë shumë e ndjeshme. Efektet e mirrës në këtë maskë aromatike janë të ndryshme. Ka një efekt stimulues në lëkurë; është gjithashtu një antiseptik dhe një tonik.Zbatimi : Vendosni Masque Myrrha në fytyrë dy herë në javë, mundësisht në kombinim me Avostem Eye Mask Special, dhe lëreni për 15 deri në 30 minuta. Hiqni maskën me një sfungjer të lagur. " "Maska me aromë delikate i jep restaurim lëkurës! Një kombinim i jashtëzakonshëm i mirrës dhe meristemit Pasuruar me vajra aromatike. me kaolinë rafinuese të poreve Për çdo lloj lëkure. Gjithashtu lëkurë shumë e ndjeshme. Efektet e mirrës në këtë maskë aromatike janë të ndryshme. Ka një efekt stimulues në lëkurë; është gjithashtu një antiseptik dhe një tonik.Zbatimi : Vendosni Masque Myrrha në fytyrë dy herë në javë, mundësisht në kombinim me Avostem Eye Mask Special, dhe lëreni për 15 deri në 30 minuta. Hiqni maskën me një sfungjer të lagur.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Medex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Masque Myrrha Special medex”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit