Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Matës laserik në distance 20 m Neo tools

Kodi i produktit: 
PM_44215N9N

48.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Matës laserik NEO është një pajisje për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Gama maksimale e pajisjes është 20 m dhe saktësia e matjes është +/- 2 mm. Dizajni i thjeshtë lejon përdorimin intuitiv të vijëzimit. Pajisja është përshtatur për të punuar në temperatura midis 0 ° C dhe 40 ° C. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit