, ,

Maus Acme me kabllo MS19, 800-2400 DPI

Disponueshmëria:

Ka stok


Kompatibil me Windows, Mac, Xbox dhe Linux. Kërkohet port USB.

 • Numri i butonave: 4;
 • Dizajn ergonomik: po;
 • Pesha e miut: 113g;
 • Gjatësia e kabllit: 140cm;
 • Përmasat: 62x117x38mm;
 • Karakteristikat teknike: 800-2400 DPI.

6.50 

Ka stok

Krahasoni

Kompatibil me Windows, Mac, Xbox dhe Linux. Kërkohet port USB.

 • Numri i butonave: 4;
 • Dizajn ergonomik: po;
 • Pesha e miut: 113g;
 • Gjatësia e kabllit: 140cm;
 • Përmasat: 62x117x38mm;
 • Karakteristikat teknike: 800-2400 DPI.
SKU: PM_198IDAN8 Kategori: , , Etiketë: