-17%
, , , ,

Maus optik për gaming MS NEMESIS C315

Disponueshmëria:

Ka stok


6.90  8.30 

Ka stok

Krahasoni

Maus optik për Gaming MS NEMESIS C315 posedon pesë butona dhe një rrotë lëvizëse. Lidhet me pajisjen tuaj përmes kabllos USB me gjatësi prej 1.8m. Senzori i tij optik ka rezolucion prej 2400 DPI. Ngjyra e zezë.

SKU: PM_KO1JO8R7 Kategori: , , , , Etiketa: , ,