Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Maybelline FDT Super Stay 30H FDT 28 Soft Beige

Kodi i produktit: 
PM_B8YU7Y6G

11.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Qëndrueshmeria deri në 30H Është rezistent ndaj transferimit, rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj djersës. Kur bëhet fjalë për bazën me pigment të lartë me një përfundim natyral pa peshë, kjo bazë e rehatshme mat shkon mbi dhe përtej për të transformuar pamjen e lëkurës tuaj. Ai përmban një formulë pa vaj që nuk mbyll poret dhe është testuar nga dermatologu. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Maybelline FDT Super Stay 30H FDT 28 Soft Beige”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit