Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Korrektor Maybelline Fit Me Concealer 20 Sand

Kodi i produktit: 
PM_2796SUKD

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Siguron një ngjyrë natyrale që mbulon papërsosmëritë dhe rrathët e errët dhe ndriçon sytë tuaj.

Fsheh skuqjen e lëkurës, papërsosmëritë dhe puçrrat për pamjen natyrale dhe të patëmetë të lëkurës

Përshtatet në tonin dhe strukturën e lëkurës me formulën e saj të lehtë pa vaj

Ekzistojnë 5 mundësi të veçanta ngjyrash që i përshtaten çdo ngjyre të lëkurës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Korrektor Maybelline Fit Me Concealer 20 Sand”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit