, ,

Maskarë Maybelline Masc Go.Ext Leather Black

Disponueshmëria:

Ka stok


6.85 

Ka stok

Krahasoni

Ka një furçë unike, inovative që mbulon çdo qerpik me bojë për nga rrënja deri në fund. Falë kësaj, edhe me një goditje me furçë, mund të arrini efektin perfekt të qerpikëve, i këndshëm me vëllimin e tij. Ndan qerpikët dhe nuk lë gunga të shëmtuara.

SKU: PM_JNSV1A7U Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Maskarë Maybelline Masc Go.Ext Leather Black”

Nuk ka ende komente.