Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline May Brow Xtensions 01 Blonde Brow Pencil

Kodi i produktit: 
PM_AV92A9VJ

14.55 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Brow Extensions ofron menjëherë vetulla të trasha dhe natyrore.

  Shënoni dhe mbushni vetullat me shkopin e ri Brow Extensions nga Maybelline New York.

  Një shkop me fibra të integruara që ngjiten në vetullat tuaja me një goditje.

  Vështrime natyrale vetullash të trasha dhe me shkurre, në çast!

  Formula e saj ekskluzive e butë me mikro fibra shkrihet me flokët e vetullave tuaja, duke plotësuar boshllëqet për një përfundim natyral.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Maybelline

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Maybelline May Brow Xtensions 01 Blonde Brow Pencil”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit