Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline May Brow Xtensions 04 Medium Brown Brow Pencil

Kodi i produktit: 
PM_N9Z84LER

14.55 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Brow Extensions ofron menjëherë vetulla të trasha dhe natyrore.

Shënoni dhe mbushni vetullat me shkopin e ri Brow Extensions nga Maybelline New York.

Një shkop me fibra të integruara që ngjiten në vetullat tuaja me një goditje.

Vështrime natyrale vetullash të trasha dhe me shkurre, në çast!

Formula e saj ekskluzive kremoze me mikro fibra shkrihet me flokët e vetullave tuaja, duke plotësuar boshllëqet për një përfundim natyral

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maybelline May Brow Xtensions 04 Medium Brown Brow Pencil”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit