Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline May Brow Xtensions 06 Deep Brown Brow Pencil

Kodi i produktit: 
PM_R728M18N

14.55 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Pomada e vetullave në formatin e shkopit Zgjatimet e vetullave.

  Merrni vetulla më të plota dhe më të plota falë formulës së kësaj pomade të vetullave mikro fibra që ngjitet në vetullën tuaj.

  Është në dispozicion në nuanca të ndryshme në mënyrë që të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri tonit natyror të vetullit tuaj.

  Falë dizajnit të saj të shkopit ju lehtë mund të krijoni vetullat tuaja, duke arritur një pamje perfekte

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Maybelline

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Maybelline May Brow Xtensions 06 Deep Brown Brow Pencil”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit