, ,

Laps për buzë Maybelline May CS LIP LINER NU 50

Disponueshmëria:

Ka stok


5.90 

Ka stok

Krahasoni

Ju mund të keni buzë më të spikatura dhe tërheqëse duke aplikuar lapsin në vijën e buzëve

SKU: PM_18JVJ1UU Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Laps për buzë Maybelline May CS LIP LINER NU 50”

Nuk ka ende komente.