Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Maybelline May Fdt FIT ME MATTE 238 Rich Tan

Kodi i produktit: 
PM_6NV7472Y

8.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fit Me Matte & Poreless është krijuar për lëkurë normale dhe të yndyrshme. Mikro pluhurat e tij të paqarta pastrojnë poret ndërsa shkëlqimi po absorbohet për një përfundim natyral mat. Fondatina Fit Me Matte & Poreless përshtatet si me lëkurën ashtu edhe me strukturën për përfundim natyral.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Maybelline May Fdt FIT ME MATTE 238 Rich Tan”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit