Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Maybelline Ral C.Sensational 799 More Taupe Ultimatte Lipstick

Kodi i produktit: 
PM_GF2QNF7B

8.20 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Buzëkuqi Maybelline New York Color Sensational Ultimatte shton një ngjyrë më intensive me një fund ekstrem mat dhe një ndjesi të rehatshme dhe të lehtë. Struktura kremoze sjell një efekt të lehtë të njollosur me një fund shumë të pigmentuar dhe jashtëzakonisht mat që nuk thahen aspak buzët. Në një paketë të hollë, luksoze me një aplikues të pjerrët për aplikim preciz. Zbuloni linjën e re të buzëkuqëve Color Sensational Ultimatte në një gamë të tërë të hijeve të bukura dhe intensive nga marka Maybelline New York!

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Maybelline

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit