Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline Ral C.Sensational Lipstick 222 Flush Punch

Kodi i produktit: 
PM_OAX61K39

11.25 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me formulën e saj kremoze, hidratuese dhe pigmentet intensive të ngjyrave, ajo përhapet lehtësisht në buzët tuaja dhe përmban ngjyra të mrekullueshme. Duke përdorur teknologjinë për bukurinë, Maybelline përdor një kombinim të ngjyrës intensive dhe formulës superiore. Buzëkuqi i bujshëm me ngjyra përmban kristale të pastra, kështu që ngjyrat intensive duken perfekte dhe më tërheqëse nga çdo kënd. Buzët tuaja duken më të lagura dhe të ndritshme falë antioksidantëve dhe ekstraktit të mjaltit të pasur me minerale në Formulën e Ndjeshme të Ngjyrave.

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit