Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline Ral Hydra Extreme 633

Kodi i produktit: 
PM_N3VHQBCU

3.50 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzëkuq në një hije të pasur me një efekt hidratues.

Formula e butë e buzëkuqit parandalon çarjet, ushqen buzët dhe u jep atyre shkëlqim, ndërsa pigmentet e lezetshme shtojnë një spërkatje të freskët ngjyrash në buzë.

Buzëkuqi Maybelline Hydra Extreme do t’i japë buzëve tuaja një ton të freskët dhe hidratim të thellë!

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit