, ,

Maybelline Ral Hydra Extreme Mattes 905

Disponueshmëria:

Ka stok


3.50 

Ka stok

Krahasoni

Rehati gjithë ditës në buzë me buzëkuq mat.Hydra extreme me efekt hidratues! Buzëkuq hidratues. Siguron hidratim intensiv të buzëve. Mund të keni buzë magjepsëse me ngjyra të pasura dhe të goditura. Formula e veçantë e Hydra extreme matte kombinon ngjyra të rënda mat me vajra ushqyes që sigurojnë hidratim intensiv. Për të gjitha llojet e lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha grupmoshat.

SKU: PM_RKVE5HF6 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Maybelline Ral Hydra Extreme Mattes 905”

Nuk ka ende komente.