Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline Ral Hydra Extreme Mattes 923

Kodi i produktit: 
PM_P1I82ITG

3.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzëkuqët Maybelline Hydra Extreme Matte fshehin më shumë sesa thjesht ngjyrën. Formula e tyre e veçantë matifikuese hidraton intensivisht buzët, ndërsa kolagjeni natyror i bën buzët më të plota dhe të buta. Me buzëkuqët Maybelline Hydra Extreme Matte, buzët tuaja bëhen të buta dhe të pastruara dhe duken të shëndetshme. Pigmentet intensive theksohen më tej nga një efekt i hollë mat.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maybelline Ral Hydra Extreme Mattes 923”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit