Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline Sensational Eye Liner 01 Black

Kodi i produktit: 
PM_N4FGP4XJ

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dushi i syve Maybelline Sensational do të bëjë që çdo make up-i juaj të duket i bujshëm! Maybelline Sensational Eyeshadow ka një formë lapsi të lakuar që lejon qasje më të lehtë në pjesët e paarritshme, dhe maja e hollë lejon aplikim preciz. Me këtë tush për sytë Maybelline, arrini një vështrim të syve të maceve në vetëm disa goditje!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maybelline Sensational Eye Liner 01 Black”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit