Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maybelline Ss full coverage under eye 05 Ivory

Kodi i produktit: 
PM_B8HIIPY7

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me korrektuesin e lëngshëm Maybelline Super Stay 24 h do të dukeni i përgjumur dhe i freskët në çast. Korrektori i lëngshëm Maybelline është i papërshkueshëm nga uji dhe nuk venitet dhe ju lejon të shikoni gjatë gjithë ditës. Përveç kësaj, ky korrektor mbulon qepallat me cilësi dhe qëndrueshmëri. Pamje e qetë me qëndrueshmëri deri në 24 orë - vetëm me korrektues të lëngshëm Maybelline Super Stay.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maybelline Ss full coverage under eye 05 Ivory”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit