Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për buzë Maybelline Super Stay Ink Crayon 90 Keep It Fun Lipstick

Kodi i produktit: 
PM_6D9U36B7

11.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Skuqja Maybelline në Super Stay Ink Crayon është një skuqje e matte në formën klasike të stilolapsit. Lehtësia e pandalshme ju siguron një rehati optimale të veshjes, dhe ngjyra e bukur mat krijon një pamje të jashtëzakonshme dhe afatgjatë deri në 8 orë. Maja precize e lapsit mundëson aplikim të lehtë dhe të shpejtë, dhe falë thumbit të integruar, skuqja është gjithmonë e gatshme për t’u përdorur.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për buzë Maybelline Super Stay Ink Crayon 90 Keep It Fun Lipstick”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit