Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Laps për vetulla Maybelline Tattoo Brow 36H Medium Brown 05 Brow Pencil

Kodi i produktit: 
PM_73VWW9ZD

6.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Merrni vetulla të trasha dhe natyrale gjatë gjithë ditës me lapsin e vetullave Tattoo Brow 36H.

Formati i tij i lapsit e bën atë shumë të lehtë për t'u përdorur: aplikoni dhe stiloni.

Cilësia e saj kremoze është shumë e rehatshme për tu veshur dhe ju lejon të ndërtoni ngjyrën ndërsa aplikoni.

Formula e saj e tatuazheve i reziston gjithçkaje: fërkimit, ujit dhe djersës.

Nuk transferon, nuk njollos

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për vetulla Maybelline Tattoo Brow 36H Medium Brown 05 Brow Pencil”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit