Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Xhel për vetulla Maybelline Tattoo Brow Pomade 03 Medium 24h

Kodi i produktit: 
PM_32OT1M6X

14.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vetulla të përhershme dhe të spikatura deri në 24 orë me një efekt të Përkohshëm të Tatuazhit.

Qëndron gjatë gjithë ditës me strukturën e saj të lehtë për tu zbatuar. Eshtë rezistent ndaj ujit dhe transferimit. Ndihmon për të formuar vetullat lehtësisht me furçën e saj në të dy anët.

Si të përdoret?

Me furçën me kënd brenda produktit, vizatoni kufirin e pamjes së dëshiruar të vetullit tuaj nga jashtë.

Mbushni vetullën tuaj me furçën me kënd -Mund ta aplikoni vazhdimisht për një pamje më të përcaktuar.

Merrni një pamje natyrale duke krehur vetullat me anën tjetër të furçës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Xhel për vetulla Maybelline Tattoo Brow Pomade 03 Medium 24h”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit