Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për sy Maybelline Tattoo Liner 932 Intense Green

Kodi i produktit: 
PM_I91P83AV

5.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lapsi me xhel në dispozicion në një gamë të hijeve mahnitëse Maybelline rrëshqet në një goditje të qetë dhe jep përkufizimin tuaj më intensiv të syve deri më tani. I papërshkueshëm nga uji, pa njolla, pa zbehje dhe rezistent ndaj sebumit për 36 orë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Maybelline

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për sy Maybelline Tattoo Liner 932 Intense Green”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit