Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtëse për projektor SBOX, PM-18S, 13.5 kg

Kodi i produktit: 
PM_W7WAOQVY

28.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

PM-18S është një mbajtës për projektorët deri në 13.5 kg. Ajo ofron pozicionim multidireksional me katër krahë mbështetës të rregullueshëm që mund të përshtaten me një gamë të gjerë të vrimave në rritje. Konektori i lëshimit të shpejtë lejon që projektori të instalohet shpejt dhe pastaj lëshohet lehtësisht për mirëmbajtje, pa rivendosje. Ky mbajtës i projektorit është i përsosur për t’u përdorur në klasa, dhoma bordi, hotele, bare dhe restorante ose kudo tjetër që duhet të montohet një projektor.

Kapaciteti i peshës: deri në 13,5 kg
Montimi: nga 54 në 320 mm
Lartësia: 380-580 mm
Pjerrtësia: -15 ° deri + 15 °
Rrotullimi: 360 °
Materiali: Plastikë, çelik, alumin
Ngjyra: E bardhë
Dimensionet [mm]: 334 x 334 x 580

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mbajtëse për projektor SBOX, PM-18S, 13.5 kg”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit