Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtëse për TV LCD Sbox PLB-3644, 32“ - 55“

Kodi i produktit: 
PM_X91YCJ27

36.50 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mbajtës univerzal i murit për TV ultra të hollë me pjerrësi.

PLB-3644 është një mbajtës me lëvizje të plotë që strehon shumicën e 32''-55'' TV-ve me panel të sheshtë deri në 35 kg. Ky mbajtës shtrihet nga muri 431 mm dhe lejon aftësi me lëvizje të plotë. Lëvizja e plotë lejon fleksibilitet maksimal nga + 10 ° -15 ° dhe kthej TV tuaj për shikim të lehtë nga çdo vend në një dhomë. Rregullimi i nivelit të tij pas instalimit siguron që TV të pozicionohet në mënyrë të përsosur në mur. Sistemi i integruar i menaxhimit të kabllove mban kabllot e organizuara dhe të mbrojtura.

Modeli: PLB-3644
Madhësia e ekranit: 32 ”- 55” / 81 - 140 cm
Kapaciteti i peshës: deri në 35 kg
Distanca nga muri: 71 - 431 mm
Pjerrësia: + 10 ° - -15 °
Rrotullues: 180 ° + 180 ° + 180 °
Niveli i ekranit: + 3 ° -3 °
Materiali: Metal
Ngjyra: E zezë
Dimensionet: 431x455x420mm
Mbështet ekranet e lakuara
Panel i shkëputur

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mbajtëse për TV LCD Sbox PLB-3644, 32“ - 55“”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit