Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtës ushqimi LAMART LT6012

Kodi i produktit: 
PM_BBNA4O9W

12.30 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prodhuesi: Lamart Garancioni (Muaj): 24 Set i kutive parktik dhe i besueshëm për ruajten dhe bartjen e ushqimit Të bëra nga xhami dhe plastika e qëndrueshme me kapak nga silikoni-i papërshkueshëm nga uji dhe rrjedhja. Valvul për ventilimin dhe dehumidifikimin e ushqimit. Ushqimi mbetet i freskët për një kohë të gjatë dhe ruan aromen e tij. Të përshtatshme për frigorifer , mikrovale -20 ° C deri 110 ° C. Patrohen në pjatalarëse. SHENIM: Trajtoni produktet e qelqit me kujdes dhe mos i përdorni kur plasariten

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mbajtës ushqimi LAMART LT6012”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit