Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtës ushqimi Lamart LT6023

Kodi i produktit: 
PM_C5XHVIV7

10.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një transportues ushqimi i izoluar është një ndihmës i dobishëm për ruajtjen dhe bartjen e vakteve të nxehta dhe të ftohta.

Është bërë nga plastika të qëndrueshme cilësore me futje të brendshme çeliku inox, mbushja izoluese midis mureve bëhet me shkumë PUR për të ruajtur temperaturat e kërkuara të ushqimit.

Duke qenë i ngushtë në ajër dhe i papërshkueshëm nga uji, kapaku i transportuesit të ushqimit ka një vulosje silikoni.

Këllëfi me kapak është gjithashtu i përshtatshëm për të ruajtur ushqimin në frigoriferin tuaj. Kapaku përmban një dorezë dhe një valvul aromë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mbajtës ushqimi Lamart LT6023”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit