Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtese Filter I bardh Sediment 3/4 Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_SI7TVY8D

26.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Lidhja me hidraulikun zbatohet me tufa prej bronzi.

Mbrojtja e pajisjeve sanitare dhe hidraulikëve.

Pricemimi i përballueshëm për cilësi të shkëlqyeshme .

Strehim filtri i bërë nga plastika e pastër evropiane e klasës së parë.

Kompakt dhe i thjeshtë për t’u instaluar.

Për shkak të strehimit transparent, do të keni mundësi të përcaktoni vizualisht se kur do të zëvendësoni filterin.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit