Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbyllese e vajit set YT-1757

Kodi i produktit: 
PM_ZGW3OLR5

54.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kompleti i riparimit të tiganit të vajit të markës Yato. Projektuar për të riparuar prizat e dëmtuara të vajit. Kompleti është krijuar për katër lloje fijesh: M13, M15, M17, M20. Çezmat HSS me një shkallë, secila madhësi me 5 priza gropë vaji dhe 10 rondele. Pasi të keni prerë fillin në tiganin e vajit, vendosni spinën e dhënë në tiganin e vajit.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit